Zdeněk KŘÍŽEK

Absolutorium obchodní akademie v roce 1980.
Lektor Zdeněk Křížek provádí dlouhodobé kurzy v rámci vzdělávání zaměstnanců České správy sociálního zabezpdečení, asertivity, rétoriky, mezinárodní kurzy vedoucích zaměstnanců OSSZ, kurzy etikety a společenského chování. Dále pak další vzdělávací dlouhodobé kurzy, které trvají doposud.

Praxe: 
Od 15.září 1980 do 31.prosince 1988 - Pražská správa nemocenského pojištění - referent, kontrolní pracovník, obvodní instruktor pro Prahu 4.

Od roku 1989 do 31. prosince 1996 - Česká správa sociálního zabezpečení - vedoucí oddělení
nemocenského pojištění, metodický instruktor pro Středočeský region, vedoucí odboru vymáhání pojistného.

Od roku 1997 osoba samostatně výdělečně činná - obor vedení účetnictví, pořádání a vedení kurzů, nakladatelská a realitní činnost - účetní firma. Od roku 2002 odborný lektor pro renomované personální agentury v oboru vedení kurzů a seminářů pro personalisty a mzdové účetní, pracovněprávní poradenství, publikační činnost pro různá odborná nakladatelství např. Dashoffer, Nakladatelství ANAG, atd.. Dále pak pro personální agentury zabývajícími se pořádáním kurzů a seminářů - Odborconsult, Institut vzdělávání účetních, nakladatelství ANAG, Dashoffer, Integra Brno, VOX atd.. Mimo tyto činnosti je vlastíkem certifikace MŠMT k pořádání certifikovaných rekvalifikačních kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty, které se uskutečňují pravidelně 2x do roka. Od roku 2008 je statutární zástupce v účetní společnosti DAKREZ s.r.o., která se zabývá komplexním vedením účetnictví, pořádáním kurzů a seminářů pro mzdové účetní a personalisty.
+420 731 447 999

Nenechte si ujít aktuální nebo akční nabídky

  Odeslat
Kde nás najdete

Kontakt

DCT International s.r.o.
Venušina 534/7
Liberec I. - Staré Město
460 01 Liberec

tel: +420 731 447 999
e-mail: info@dct-sro.cz